سهام عدالت برای ۱۲۰ مليون نفر !

49hvyf9.jpg

خبر نو رسیده :

سر ریز بیش از حد ثروت ، مکنت ، امکانات ، شغل ،و خیلی چیزهای مملکت ،باعث شد دولت  کریمه طی تصمیمی انقلابی اقدام به صدور دستور الغای شعار محوری « دو تا بچه کافیه »  بنماید !

به دنبال صدور این بخشنامه مهم ، رییس دولت اعلام کرد : از این پس خواهران ایمانی و بانوان عفیف بهتر است به جای سر کار رفتن و سایر فعالیتهای اقتصادی و اجتماعی و این قرتی بازی ها و سبک گیری ها ، « نشینند و زایند شیران نر !» .

بنا به گزارش خبرگزاری « قارنا » : رییس جمهور اظهار داشت که طی محاسباتی کاملا کارشناسانه که تماما به دست متخصصان توانمند داخلی انجام پذیرفته است ، مشخص گردیده کشور ایران برای حداقل 120 ملیون نفر دیگر جا دارد ، بلکه هم بیشتر !

 رییس جمهور اضافه نمودند : متاسفانه تا کنون با توجه به وارداتی بودن علوم آمار و جغرافی و این چرت و پرتها ! همچنین وجود دستهای آلوده ی استکبار ، مساحت بخشهای بزرگی از مملکت اصلا محاسبه نشده است . احمدی نژاد از کویر لوت ، دشت کویر ، رشته کوههای البرز و زاگرس و کف دریاچه ی خشک شده ی هامون به عنوان بخشهای دیده نشده ای یاد کرد که می توان با اعطای وامهای ده ملون تومانی یه مردم ، می توان آنها را آباد کرد !

 ایشان در ادامه امیدوار شدند تا چند ماه آینده خبرهای خوشی درباره ابداع روشهای چند قلو زایی ، کاهش زمان بارداری تا زایمان حداکثر تا دو یا سه ماه ، اختراع و اکتشاف داروهای تقویتی برای مردان حماسه ساز ، گسترش واحدهای کله پاچه ای و همچنین توزیع کله پاچه ، قلم و سایر مواد تقویت کننده ی یارانه دار و کوپنی به مردم همیشه در صحنه اعلام کنند . احمدی نژاد گفت : این تصمیم به دنبال هزاران ساعت کار کارشناسی برای پیدا کردن چاره ای جهت توزیع عادلانه ی امکانات ، پول ، وام ، نفت ، شغل ، سهام عدالت و ... مازاد ِ مانده روی دست کشور ، در هیئت دولت گرفته شده است .

به گزارش خبرنگار ما با اعلام رفع محدودیت ظالمانه ی دو تا بچه ، مردم شریف ، نحیب ، فهیم ، باشعور ، همیشه در صحنه و خیلی چیزهای دیگر ایران به خیابانها ریخته و در حدی قابل کنترل و قابل قبول اقدام به شادمانی و توزیع شیرنی و شربت نمودند . البته هزینه ی این شیرینی و شربتها از محل کمکهای مردمی پرداخت شده است و هیچ ارتباطی به حساب در اختیار شهرداری سابق ندارد !

گفتنی است : مردم هنگام حضور در خیابان فریاد می زدند : امشبم شب جمعه است ، فردا شبم شب جمعه است ، پس فردا شب هم ... احمدی نژاد ! حمایتت می کنیم ... می کنیم ... می کنیم !!!

*

آخرین خبر : بنا به گزارش خبرنگار ما ، پلیس فرد معلوم الحالی را که اصلا حالیش نبود ناصرالدین شاه صدو پنجاه سال پیش به درک واصل شده و پیاپی اقدام به خواندن سرود مبتذل : شاه کج کلا / رفته کربلا / نون شده گرون / یکی یه قرون !  می نمود دستگیر کردند . شایان ذکر است خوشبختانه باحضور به موقع برادران جان بر کف و  ارشاد این فرد ، او خیلی زود اقدام به پر کردن فرم اعترافنامه و ابراز ندامت از مواضع قبلی نمود و گفت : عجب ! پس مصدق هم عوض شد ...!

/ 10 نظر / 16 بازدید
مهدي اورند

جايي كه مرگ مرگ مي‌سازد اشك اشك مي سازد دروغ دروغ مي سازد ....از طنز مي شود طنز ساخت

تنظ نوشته های ارژنگ حاتمی

سلام چند باري به وبلاگ شما اومدم اما نمي دونم چرا تا حالا نظر ندادم! كه اينبار اين كار رو مي كنم و نظر مي دم! به قول شاعر: دست به دست هم دهيم با مهر افروزي ............. تمام ايران را زايشگاه كنيم! (البته در برخي نسخه ها اومده به جاي زايشگاه پرورشگاه اومده!)

پلخـــــــــــــــــــمون

آخرین مشاهدات قرنیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه من! «آسوده بخوابیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد» را حتما بخوانیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد

هدی

با اجازه به مطلبت لینک دادم ... در این مورد تو وبلاگم نوشتم ... موفق باشی

سلام رئيس جمهور مملکته ديگه نه معلم کلاس اول دبستان؟

حسین

سلام رئيس جمهوری که الفبای اقتصاد ندونه چيه وگرنه دو روز تعطيل نمی کرد در تمام زمينه ها همينه

محمود

بخاطر همینه که میگن الف.نون معجزه قرن بیست و یکمه دیگه .

نخود هر آش

سلام مبارکه. اميدوارم شما از احمدی نژاد تبعيت نکنی و تعداد فرزندانت را زياد ننمایی. چون احمدی نژاد اين حرفها را برای بسيج و سپاه زده. چون هم نونشان تو روغنه و هم اينکه مثلا اگه آمريکا اومد اين بی‌خاصيتها با جمعيت زياد جلويش را می‌گيرند. (زرشک اينها فقط بلدن جلوی دخترها را بگيرن. آمريکا همين که بياد سرواخ موش گرون ميشه)