مصاحبه

 مصاحبه برنا نیوز با عبداله مقدمی : طنز توی خونم است یعنی کشک !!!
 
طنز سیاسی یعنی هر چه مسئولین عزیز بفرمایند! هر کسی می تواند به خودش بگوید طنز نویس و برای تاییدش هم فقط از عمه محترمه اش خرج کند... ما اهل کنایه ایم و زهر هم نه اینکه نداریم، اما کشنده نیست. یک جورهایی شبیه زهر مار است، بعد از تحویل دادن به انستیتو پاستور رفع بلا می شود؛ البته ما در برابر آنهایی که در مقابل داروی زهرمار آلرژی دارند، مسئول نیستیم!...خدا بیامرز مادربزرگم هم هر وقت می دید کتاب یا روزنامه تازه ای خریده ام می گفت: خب همان قبلی ها را بخوان دیگر!

احتمالا به خواندنش بیرزد ...

لینک مستقیم : http://www.bornanews.com/NSite/FullStory/?Id=125780

/ 16 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی عباس نژاد

سلام. رویت شد ... خوبی دادا؟ کجایی؟ سال نوت مبارک....مراقب خودت باش... مطالب ناخوانده ی اخیر را خواندم...خیر ببینی بابا ... من هم آن طرف به روز می کنم ...اگر زحمتی نیست گاهی هم سر بزن...

سعيد

ميدوني چند وقته وقتي مي‌آم اينجا با اين متن رو به رو مي‌شم و هي دوباره از اول مي‌خونمش كه ببينم سوال جديدي ازت پرسيدن يا نه؟ يا تو جواب جديدتري دادي يا نه؟

کارگاه نمدمالی

خب راست می گویدخداحفظش کنداگرهست واگرنیست رحمت.همان قبلی هارابخوانیدجانم.همان قبلی ها!!سال خوبی داشته باشیدپراززهرمارولی ایندفعه ازنوع کشنده اش!!اوکی؟

مرکز علمی فرهنگی شهید آوینی قزوین

«خم‌پاره» نخستین ویژه‌نامهٔ طنز هنر و ادب پایداری منفجر شد. این نشریه همزمان با اعزام کاروانهای راهیان نور در 64 صفحه تمام رنگی و در قطع نیم جیبی منتشر شده است. گفت‌وگو با حاج حسین یکتا و استاد عبدالکریم عابدینی، کاریکاتورها و طرحهایی از سیدمسعود شجاعی طباطبایی و مازیار بیژنی، کمیک استریپ از هادی طبسی، اشعار و نوشته‌هاي امید مهدی نژاد، جواد محدثی و جواد چناری و همچنین خاطرات رزمندگان یک گردان تخریب از جمله بخشهایی است که در این نشریه می‌توانید مطالعه کنید. این نشریه به همت واحد طنز مرکز علمی فرهنگی شهید آوینی قزوین با شمارگان 40 هزار نسخه به چاپ رسیده است. جهت دریافت نشریه، نام و نشانی دقیق و تعداد مورد درخواست خود را در قسمت نظرات وارد کنید تا نشریه به وسیله پست برایتان ارسال شود. در صورت امکان تلفنی هم جهت برقراری ارتباط یادداشت کنید. در ضمن نشانی شما برای دیگر کاربران نمایش داده نخواهد شد.

علیرضا

گاو و الاغ و اردک عید شما مبارک!

علی رضا لبش

سلام جناب مقدمي عزيز . مصاحبه جالبي بود . مصاحبه من رو هم بخون . به وبلاگم سر بزن و نظر بده خوشحال مي شم.

فریدون هاشمی

(( تهران یا شیراز مساله این است )) این مطلب طنز بر اساس یک حادثه واقعی پلیسی عشقی نوشته شده است!!

فرشيد

طنز توي خون شمانيست متاسفم كه بگويم طنز توي كون شماست. ارادتمند فرشيد

ه