خين و خين ريزی اينترنتی

یادم می آید بچه تر که بودیم ، می خواندیم : کلنگ از آسمان افتاد و نشکست / درشکه بوق زد و آفتابه غش کرد ( کَست !)

و حالا انگار واقعا درشکه بوق زده و اوضاع بد جور قاطی شده است . گفته بودم خامم توی این فضای مجازی ، هر را از بر تشخیص نمی دهم ، سالک صفر کیلومترم ، حالا دیگر مطمئن شدم . من ِ تازه به دوران وبلاگی رسیده فکر می کردم این دعوا ، یک بزن بکش واقعی است و چه خین و خین ریزی راه افتاده که بیا و ببین  . اما دریغا که حالا فهمیده ام آن دعوای کذا ، یک چیزی بود در حد گیس و گیس کشی خواهر برادری و اگر می خواهی بفهمی دعوا یعنی چه بیا و اینها را ببین .

آن وقتها از یقه گیری اینترنتی حرف می زدم و امروز می بینم که تازه یقه گیری یعنی چه و بزن بکش معنی و مفهومش چیست . قضایا همه از روزی شروع شد که این و این بندگان خدا تصمیم گرفتند از افتخاراتشان بنویسند و به بقیه حالی کنند که چه آدمهای مهمی هستند . اما وقتی کار بیخ پیدا کرد و تشنگان افتخار و شیفتگان شفاف سازی ، یکی بعد از دیگری از خودشان افتخار صادر کردند ، اوضاع جور دیگری شد .

تازه آن موقع بود که به سبک فیلمهای گانگستری تصفیه های خونین راه افتاد و بزن بکش واقعی شروع شد . از آنجا که این بنده ی خدای از همه جا بی خبر هم جزء اولین جوگیرها بود ، حالا خواسته و ناخواسته شده عضو یکی از جبهه های جنگ و ... بله !

اما باید در همینجا عرض کنم که : نخیر ! برادران و خواهران دینی ! ما خرمان از کرگی دم نداشت . اصلا نه خر ما که خر خیلی های دیگه هم بی دم مادرزاد بوده است و کار ، کار آن دم بریده هایی است که از آب گل آلود ماهی گرفتند ...

در همینجا لازم است اعلام کنم :

1-      دعوا کار بدیه !

2-      افتخار کردن زیادی باد می آره !

3-      خیلی اتفاقات را به قول دوستی : باید دایورت کرد به ...

4-   شانس آوردیم که حضرت لسان الغیب و سعدی شیراز و خیلی های دیگر توی باغ نیستند و الا باید بابت نقیضه کردن اشعارشان کلی حساب کتاب پس می دادیم .

5-      تو پمپ بنزین کبریت نکشید ، بنزینها جنبه ندارند .

6-      ...

*

یکی می گفت : تقصیر خودتان نیست که کارها را خراب می کنید . شما تف کوزه گری ! را بلد نیستید

/ 6 نظر / 7 بازدید
مينا

ببخشيد من منظورم از اسمم اون پايين مينا بود !

مينل

سلام آقای مقدمی. راستش من هنوز هم نمی فهمم که اشکال افتخار آفرينی جلال دقيقا کجا بوده. اما می دونين؟ توی اين دنيای مجازی تا دلتون بخواد سوء تفاهم پيش مياد. ما آدما هم که تا دلتون بخواد بلديم به سوءتفاهم ها بال و پر بديم. به هر حال من به شخصه اصلا با اين جريان افتخارات مخالف نيستم. اما خب نظر هر کسی مهمه ديگه.نه؟

فاطمه

ولی خيلی جالب بود ... حيف اگ واقعا به دعوا ختم شده باشه . سلام قربان .

حميد

ای تف به اين کوزه‌گری!

اميد مهدی نژاد

ببخشيد من يه پست عقبم خر و شاملو و شبهای شهريور حرف نداشت. البته بقيه ش هم نداشت.