چه خبره !!!!

قبول دارم یک کم تنبل شده ام. تازه نمی دانید درصد اشتباهات تایپی ام چقدر بالا رفته ! راستش سرم هم دیگر زیاد درد نمی کند .خنده دار اینکه یک ماه تمام از این دکتر به آن دکتر رفتم ، 3/2 دفترچه ام را سیاه کردم ، تمام داروخانه چی ها را پولدار کردم و دست آخر درست وقتی با همه ی این کوفت و زهر مارها خداحافظی کردم و بوسیدمشان و گذاشتمشان کنار ، حالم خوب شد ! گرچه به قول یک ضرب المثل ترکی شاید نور آخر شمعه !

بگذریم ... چند وقتی بود کمتر خبرها را پیگیری می کردم و در نتیجه کمتر حرص می خوردم و می خندیدم ! اما واقعا ما چند روز نبودیم ، مملکت چه خبر بوده ها !چند تا مطلب مثل حناق تو گلویم گیر کرده ، همینطوری قاطی پاتی می گویم ، شما به این مریض در شرف شفا یا موت ! زیاد سخت نگیرید !

 

*

ملوانهای متجاوز نامرد انگلیسی کثیف را که گرفتیم ، مهلت 48 ساعته عمو بلر تمام نشده رافت اسلامی امان گل کرد و شخص دوم مملکتمان را فرستادیم جهت عرض ارادت و نشان دادن حسن نیت و اخلاق اسلامی امان !

ملوانهای زبل متجاوز بعد از گرفتن کت و شلوار هاکوپیان و گز اعلا و پول بلیط هواپیما و عرض ارادت محمود خان به خانه شان رسیدند ، یکهو یَک لگد زدند زیر بادیه و شدند گاو نه من شیر ده !

ما ماندیم و این هوا غرور ملی و قربان صدقه رفتن دست و پای بلورین خودمان و کف زدن و کف کردن برای خودمان و تایید کردن حرفهای خودمان و محکوم کردن حرفهایی که همه ی دنیا باور کرده بودند ، جز خودمان !

حالا کی آمد گفت که حیف تعطیل بودبم و الا به او یاد می دادیم چه و چه ! و کی گفت که منتظر تجاوز آنها بودم و می خواستند برایم تابوت بسازند و کی 200 هزار پوند پول زد به جیب و کی پول گزها و پسته ها و کت و شلوارها و آبروی رفته را حساب کرد ، بماند !

*

روزنامه همشهری نوشته بود : از جیرفت بین 600 هزار تا یک ملیون قطعه برده اند که سازمان میراث فرهنگی موفق به بازگرداندن 154 قطعه شده ! خسته نباشید برادران ، طیب الله !

باز هم نوشته بود ارزش این قطعات حدود سی میلیارد دلار است ! بعدش هم نوشته بود که کل بودجه مملکت امسال 20 میلیارد دلار بوده !

ولی ننوشته بود که آخه برادر من ! مگر ما همین چهار تا تیر و تخته ای که داریم را قدر می دانیم که ... ولی خوشم می آید زرنگند ، مثل طالبان احمق نیستند که با یک بمب همه چیز را فرستاد هوا و فاتحه ! با پنبه سر می برند . آب می فرستند زیر خوابگاه کوروش ، مترو را می فرستند زیر چهار باغ ، جلوی مقبره فردوسی ، دکل می زنند به این بزرگی ، ریل قطار را از بیخ گوش بیستون رد می کنند ، توی تخت جمشید حجاری مجدد انجام می دهند ... می بینید چقدر تمیس ! کار می کنند ؟!

تازه آنوقت می خواهند آنقدر هتل 5 ستاره بسازند که نتوانیم بشماریم ! ( راستی برای کی ؟ احتمالا برای مسافران قطار بیستون ، مترو اصفهان و ماهی های سیوند !)

خودمانیم عجب گل و بلبل خانه ای داریم ها !

*

گفته اند با توجه به تحریمهای جدید احتمالا چهار چرخ محصول یوم اللهی مان می رود روی هوا ! حاج آقا ! واقعا خسته نباشید . بله ، ال 90 هم توی تحریمه ! حالا بیایید با تولیداتمان دشمنان را بترسانیم ! (هوووووووووووو ! نترسیدند ؟ می ترسند ان شاءالله !)

*

گفتند به چرخه سوخت هسته ای رسیدیم . خوشحال شدیم ، مخصوصا آنوقت که فهمیدیم مثل پارسال تمام افتخارات 20 و 30 ساله ، به تمام مصادره شد به نفع ... زرنگی ؟ اسمشو نمی گم !! باقی هم پشم !

چه خبر است اینجا . یکی بیاد منو بگیره !

*

به سلامتی سی دی اخراجی ها هم به شبکه توزیع پیوست . خب جناب ده نمکی عزیز ! گهی پشت بر زین ، گهی زین به پشت . یا یک همچین چیزهایی ! یادته جنابعالی با تکیه به همین شبکه زیرزمینی توانستی فقر و فحشایت را نشان مردم بدهی ؟ ها ! چیه ؟ آن وقتها خوب بود ، حالا اخ ؟!

برای این کارگردان نابغه  که در فقر و فحشا از یک نما بندی ساده عاجز بود و حالا در عرض دو سه سال سینمایی کولاک رکورد شکن با میزانسن های پیچیده و کادر بندی ها و حرکت دوربین های محیر العقول می سازد ، آرزوی پیشرفت های صاعقه آسا تری داریم . اینطوری که ین بنده خدا پیش می رود تا سال دیگر اسپیلبرگ باید برای دیدار ایشان وقت قبلی بگیرد !

بابا تو دیگه کی هستی !

*

راستی ! به یک چیز دقت کرده اید ؟ اگر می خواهید انسان خوشبختی باشید ، یا لا اقل فکر کنید که خوشبختید ، بروید حرفهای مسئولان دولتی را بخوانید . در هر جا و هر زمان ! از نظر این بندگان خدا ، ما همیشه در بهترین وضعیت هستیم ، همیشه در حال پیشرفتیم ،همیشه جزء چند کشور دنیا در مورد موضوع مربوطه هستیم ، همیشه نرخ تورممان پایین است ، همیشه بیکاری مان کم شده است ، همیشه هوا خوب است ، همیشه سطح رفاهمان بالا رفته ، همیشه حقوق کارمندها بالا رفته ، همیشه پولداریم ، همیشه بیداریم ، همیشه هوشیاریم ، همیشه مقتدریم ، همیشه جلوییم ، همیشه اولیم ، همیشه خوبیم ، نازیم ، جیگریم ، راستگوییم ، با ایمانیم ، صادقیم و ... ( کف کردم !)

ولی شوربختانه ما رعایای ناشکر همیشه گرسنه ایم ، همیشه شاکی ایم ، همیشه سطح درآمدمان پایین تر می رود ، همیشه ... ( بسه خودتان بقیه اش را می دانید !)

حالا یک سوال : آیا خدای نکرده مسئولان محترم دارند به ما دروغ می گویند و مدام در حال توجیه کردن خرابکاریهایشان هستند یا ما توی توهمیم و از این فکرهای بد بد می کنیم و در واقع اصلا خبری نیست ؟!)

*

در آمد اوقاف صرف مراسم محرم و صفر می شود !( 100هزار ملک با ارزش40تا 50هزار میلیارد تومان !)

 

رشد 9 درصدی طلاق و کاهش 3 درصدی ازدواج درسال 85! ( مبارک رفیقمان با صندوق شان !!!)

 

معلمان همدان همچنان در بازداشت هستند ! ( حالا کی به بچه های مردم درس بدهد ؟!)

 

کوچ اجباری طراحان فرش به چین ! ( فردا فرش چینی می آید تخته ای 10 هزار تومان ، آنوقت مسئولان هم می گویند فرش چینی نخرید مریض می شوید !)

 

تردید در تغییر ساعت ! (....!!!!!!!!!!!!)

 

 

/ 6 نظر / 17 بازدید
پيمان

سلام.خسته نباشی.الحمدلله که بهتر شدی.پستت خیلی خوب بود.خیلی خوب.اینم اضافه کن که یه جایی یه سدی دارن میزنن که آثار باستانی توش چیزهایی برای خدابیامرزآدم وحواپیدا کرده اون وقت اینها خدا تومن خرج مکان یابی ونقشه و......کردن از طرفی خوب آثار باستانی مملکتمون چی میشه؟ اضافه کن اون زن انگلیسیه رفته گفته پنج روز تو بازداشت انفرادی وتحت شکنجه بودم. اضافه کن بابا نامروت ها این چه خبره بابا از کی پرتقال با رگ وپی شده ومرغ هم باارزش که این همه گرون بشن. اضافه کن سوخت هسته ایی آمد مبارکت باد ولی کو استفاده اش.

پيمان

اضافه کن یه دخترکه یه چسب مخصوص اختراع کرده از آلمان وژاپن بهش پیشنهاد اقامت دائم وهمه چی کردن که بره طرحش رو برای اونها بسازه ولی این خانوم گفته نه من میخواهم واسه مملکت خودم کار کنم در حالی که هنوز بهش گواهی ثبت اختراعش وحتی یه دونه کاه ندادن. اضافه کن ماجرای ورشکستگی بانک ملت وبرداشتن پول هاشمی رفسنجانی چیه پس؟چیه این همه تمدید تاریخ قرعه کشی بانک ملت ملتمون. اضافه کن نازنین فاتحی رو بالاخره تبرئه کنید ولی کی جواب میده دوسال جونی این دختررو. اضافه کن من خودم یه طرفدار ایرانم ولی اینها چیه؟شعارهای دولتمون چی هستن؟این سروصداها از کجاست؟ موفق باشی

مينا

سلام. آخ مردم انقدر صبر کردم يکی از اين ملوان ها بنويسه و کسی ننوشت. می گم حالا ما کدوم رو باور کنيم؟ من طفلک بيچاره ی مظلوم اين طرف دنيا نشسته م و هر وقت اسم ملوان و ايران و اينا مياد ۶ متر می پرم بالا و می ترسم اگه يکی ازم پرسيد که جريان چيه شما که ايرانی هستی بگو يه جوابی داشته باشم خب! البته مثل من زيادن ها! اما من هنوز خييلی دوست دارم همونی که خودم باور دارم يعنی کادو و کت و شلوار و اينا رو باور کنم اما چيزايی که اينجا می شنوم کاملا باهاش تضاد دارن. همين. با اجازه

تسنيم

اووووووووووووووووووه! چه کرده‌ايی برادر! خوبه حالا يه ماه کم پيدا بودی ممنون از لطفتون٬ سلامت باشيد. و در پناه خدا سالهای سال سلامت سلامت باشيد در کنار همسر محترم و نگار کوچولو انشاالله.

بوالفضول الشعرا

تو « آپ» اسيــــــــر هرگز و هنوزيم قصه ی دير و زود و سوخت وسوزيم چشــــــــــای نازت روز بـــــــد نبينه يه سر بزن که بد جوری بــــه روزيم! بوالفضول به روز شد : آسمون ريسمون۲ - کانديداتوری - ازدواج - اشعاری از دوستان طناز .... و افتتاح وبلاگ ترکی بوالفضول ....

زهرا

سلام وبلاگ خوبي داري استفاده كردم موفق باشي.