لقمه ی حرام !

2zioim9.jpg

ویژه نامه ی گل آقا درباره حفظ محیط زیست !

این هم مطلب من . بروید و بخوانید ، ولی اسراف نکنید !

*

پیرمرد می گفت : ها ... این لقمه ی حرام که می گن آدم رو بیچاره می کنه همینه !  دختر شوکت رو دیدید ؟ همش تاثیر لقمه حرام بود !

*

یک سوال از امیر عزیزتر از جانم !

مومن ! وقتی خدا ، حتی با استفاده از اختیارات خداییش ، از مجازات صددرصد ِ گناهکارها حرفی نمی زند و دریچه ی رحمت  ومغفرتش را به روی بنده ها نمی بندد ، ما چه کاره ایم که از محاکمه ی یکی به خاطر فیلم گرفتن از صحنه های خصوصی زندگیش حرف بزنیم ؟!

دوستت دارم از ته قلب سیاهم !

 

/ 9 نظر / 10 بازدید
امير

با سلام و ادب......طبگ گرار گبلی...با بانو خدمت می رسيم...يا عشگ!!!ای کروکی کش..ای مساح...ای نقشه!!!!!!ای ابا نگارررررررررررررررر...۰۹۱۲۲۲۳۴۴۶۳

روابط عمومی(!) جشنواره طنز طهران

به نام خداوند طنزآفرين! سلام! اين كه مي بينيد، فراخوان شركت در دومين جشنواره طنز طهران است، آي خونه دار و بچه دار! طنزتو بردار و بيار! بشتابيد و شركت كنيد! حاضرين به غائبين خبر دهند! اطلاعات تكميلي را در آدرس وبلاگ ذيل الذكر دريابيد. طنزهاي ديجيتالي را بفرستيد به آدرس ايميلي كه ايضا ذيلا ذكر مي شود. به اميد ديدار شما در جاي معهود!

انجمن طنز

گرچه گام اول در پالایش ادبیات طنز ایرانی از لطیفه های توهین آمیز پذیرش این ایده و دوری از بکارگیری آنهاست، ولی عامل مهم تر آن است که در کنکاشی خلاقانه بدنبال یافتن جایگزین هابی مناسب برای شخصیت های(توهین آمیز) طنز متعارف باشیم. شاید بتوان در این مورد به اختصار به روش های زیر اشاره نمود: 1.استفاده از عناوین کلی..... 2.طراحی شخصیت های طنز :.... شما این روش ها را چگونه ارزیابی می کنید؟ راه حل پیشنهادی شما چیست؟ http://anjomanetanz.blogfa.com/

دهقان

با سلام ممنون که سر زدید

آرمان آريايی

سلام..الحق لقمه حرام چه آشوبها که نميکند...به اميد فردای روشن برای من٬ تو و تمام مردم دنيا

رند عالم سوز

ای شيخ سلام. نمی دانستم که وبلاگ داری! آنک که شنودم بسی خوشحال شدم. اسب شما از کره گی دم نداشت يا حال دارد؟!