با عرض معذرت از خانمها !

( فقط امیدوارم گذر فمینیست ها این طرفها نیقتد !!!)

***

می درخشند روی ماه ، دو تا خورشید سیاه ...

روی ماه از شما ، حفر خورشید های سیاه از ما

دکتر خرطومی فارق ! التحصیل جراحی بینی از همه دانشگاههای جهان !!

**

اینجانب ، سوار سپید پوش از همینجا به همه دختر خانم هایی که منتظرم بودم ، اعلام می کنم که به دنبال سرقت سمند سپید یالم طی مسافر کشی پریشب ، عجالتاٌ بدبخت شده و احتمالا تا چند ماه آینده به خاطر قسط های ماشین به زندان پناه خواهم بود ! خلاصه حلالم کنید ...

**

آموزش رایگان رانندگی به خانمها

فقط با گرفتن حق کپی رایت فیلم رانندگی تان !!

شرکت سینمایی خنده پردازان !

 

**

شما به کارتان برسید !

برای رفاه حال شما دانشجویان محترم که موارد مهمی چون دریافت و ارسال انواع اس ام اس و فایل باحال ، بحث و گفتگو در زمینه کیفیت انواع لوازم آرایش ، اظهار نظر درباره قد نامزد دوست تان و مباحث مهم و پیچیده ای اینچنین ، وقت تحقیق و نوشتن پروژه های درسی تان را گرفته است ، اعلام می کنیم :  ما به جای شما تحقیق می کنیم ، شما به کارتان برسید !

پول از شما ، بیست از ما !

شرکت مفت آوران اینترنت

 

**

دختر دانشجویی خودکشی کرد

به گزارش خبرنگار چارقد ، یک دختر دانشجو پس از این که یکی از هم کلاسی هایش از او خواستگاری کرد ، به پشت بام خوابگاه رفته و خود را از آنجا به پایین پرتاب کرد . به گفته ی یکی از شاهدان ، دختر مزبور در آخرین لحظه فریاد می زد : وای ، دارم بال در می آرم !!!

البته پزشکان پس از بررسی جسد ، هر چه گشتند اثری از بال کذایی نیافتند !

 

**

رییس انجمن پسران خجالتی : باید خواستگاری دختران را نهادینه کرد !

رییس انجمن موسوم به پسران خجالتی ، پس از اعلام موجودیت با قاطعیت اعلام کرد : ما اعضای انجمن « پَخ » ، از همه دختران دانشجویی که تا حالا بارها و بارها جزوه شان را گرفته ایم و هیچی تویش ننوشته ایم یا هر وقت خواسته ایم که برایشان از چیز مهمی صحبت بکنیم ، جز پته پته چیزی تحویل شان ندادیم ، یا فقط جلوی آنها دست پایمان را لرزانده ایم و عرق کرده ایم ، خواهش می کنیم ، فریاد خاموش ما را بشنوند و با شکستن رسوم کهنه ، خودشان مردانگی کنند و پا پیش بگذارند !!

 

**

/ 2 نظر / 8 بازدید