ما و جام جهانی ؟!

خدايی ، من هم اگر بخواهم راجع به جام جهانی و اين جور حرفها حرف بزنم ، ديگه ... ! مگر اين که يک دوست خوب مجبورم کنه :

 

شروع لحظه خانه تکانی <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

زمان نقدهای آنچنانی

همه از خواب خوش بیدار گشتیم

ولی کی ؟! آخر جام جهانی ...!!

 

*

 در ضمن عزيز رفيقهايی که شاکی اند از بی کامنتی ما ، بايد مسحضر باشند که به سلامتی چند روزيست که کامپيوتر بنده بدون هيچ دليل موجه يا نا موجهی بخش نظر ها را باز نمی کند . همين ! 

/ 6 نظر / 14 بازدید
شوق

عدالت،آزادي، فوتبال ده میلیارد تومان هزینه برای پخش مسابقات فوتبال جام جهاني یکی ازبیست کشور جهان، و تنها کشوری که در خاورمیانه و حوزه کشورهای اسلامی، نسبت به خرید و پخش مستقیم مسابقات جام جهانی فوتبال اقدام کرده، جمهوری اسلامی ایران است، که تیم فوتبالش، با تمام تبلیغات و هزینه های انجام شده، وداعی تلخ و زودهنگام و تحقیر آمیز با جام جهانی داشته است. درحالی که بسیاری از شهرهای ایران اسلامی، ازحداقل امکانات ورزشی و رفاهی محروم می باشند، و عربستان ثروتمند سعودی، با مشکلاتی بسیار کمتر از ایران، تنها نسبت به خرید حق پخش مستقیم سه مسابقه فوتبال اقدام نموده، و ژاپن صنعتی، بعنوان بزرگترین تولید کننده تلویزیون در جهان، نسبت به خرید حق پخش مستقیم مسابقات اقدامی نکرده، شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران، بدون توجه به واقعیت های و مسائل و مشکلات جامعه، بابت پخش مستقیم شصت و چهار مسابقه فوتبال جام جهانی، ده میلیارد تومان پرداخت کرده است، تا در غیاب تیم ناموفق فوتبال ملی ایران در شصت و یک مسابقه، جوانان ایرانی، با تماشای مسابقات جذاب و زیبای تیم های موفق جهان، درد و رنج های خود را فراموش کرده و خواب روند.

بانو

سلام بابای نگار .... خب ويندوز عوض می کردید

بانو

سلام بابای نگار . والا ما يه بار اصولن می گن انقلاب کرديم همون بير بار بسی دی گارداش تازه بعضی وقتها که به هزار و خورده ای ميرسه لابد بايد کودتا کنم راستی ما هنوز چشممون به جمال نگار خانم شما روشن نشده ها . گفتم که يادتون باشه